Přidat komentář

Odpovídáte na příspěvek:

Matěj Švancer
04.10.2012 16:13:52

 dobrý den,
chtěl bych vás požádat o radu jsem z ostravy (polanky nad odrou) před dvěma měsíci jsem si pořídil 30 litrové nano akvárium, chtěl jsem začít chovat krevetky ale všechny které jsem doposud postupně koupil mi umírají. pokusím se stručně popsat stav mého akvária:
Hustě osázené rostlinami včetně mechové koule na dně světlí akvarijní štěrk a kameny, akvarijní kořeny, malé šneky, které jsem neůmislně přinesl s rostlinami, čtyři razborky klínoskvrné ale nevšiml jsem si že by si krevetek nějak všímaly, teplotu vody mám 25 stupňů, mám led osvětlení filtraci a topné těleso, v neděli jsem na akvaburze v Ostravě koupil 8 krevetek (4 crystal red bee a 4 Caridina sp.Bumblebee) ¨nejdříve klesly ke dnu ale po krátké chvíli vyplavaly nahoru drží se zespod listu rostliny případně na filtru, téměř nejsou aktivní. PH vody ani další prvky nevím do vody nepoužívám žádnou chemii, vodu odkaluji jednou týdně a měním vždy za odstátou, přikládám fotografii akvária, mohl by jste mi poradit v čem mohu dělat chybu? Děkuji Švancer.



(Email je soukromý a nebude veřejně zobrazen.)




Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu


* povinná položka