Biomax

th_46.jpg
Cena:
170 Kč
Dostupnost:
Skladem

Charakteristika výrobku: Biomax

Krmivo pro krevety, raky a ryby s vysokým podílem rostlinných složek. Obsažené látky působí příznivě při svleku a tím snižuje úmrtnost. Vysoký obsah přírodního astaxantinu zvýrazňuje červenou barvu a napomáhá díky vyšší lepivosti vajíček dokonalejšímu oplodnění. Obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály k dokonalému růstu a vývinu. Určeno k přímému krmení.
Složky - Krilová moučka, rybí moučka, prášek z jater olihní, moučka z mušlí, moučka z jater, pivovarské kvasinky, spirulina, pšeničná mouka, prášek z chaluh, prášek z perel, astaxantin, beta-glukan, vitaminy a stopové minerály. Balení: 50g/sáček

Biomax nabízíme ve třech různých velikostech granulí.

Velikost 1, prachové krmivo, je určena pro malé krevetky, dávka se v podstatě rozptýlí po akváriu a je dostupná všude - i tam, kde se ukrývají mláďata.

Velikost 2 jsou granule pro všechny druhy drobnějších variet N. heteropoda nebo C. cantonensis

Velikost 3 jsou velké granule, rychle klesající ke dnu, menší krevety je spásají hromadně, větší jsou schopny si je utáhnout do úkrytu.

Při odběru pouze tohoto zboží činí poštovné při platbě předem jen 45 Kč (doporučený dopis vyšší hmotnosti) - tato levnější varianta nelze zvolit v e-shopu, přičteme Vám poštovné po té, co učiníte objednávku, zvolíte osobní odběr a do vzkazu k objednávce napíšete, že zboží chcete zaslat.

U tohoto zboží je možná i dobírka. V tomto případě je poštovné dražší - 85 Kč. Připište prosím do vzkazu při objednávce, kterou službu České pošty upřednostňujete.

Pokud k tomuto zboží přikoupíte další zboží (těžší, nebo objemnější - krmivo, substrát, rostliny apod.) bude cena poštovného vyšší než uvedených 45Kč až standardní - tedy za balík (živé či neživé zboží), který navolíte v eshopu.

Pro zaslání zboží na Slovensko shlédněte prosím informace v sekcích prodej nebo obchodní podmínky.

 

Koupit zboží Biomax:

produktCena
Biomax - velikost 1170 Kč
Biomax - velikost 2170 Kč
Biomax - velikost 3170 Kč
 

Související produkty a příslušenství

Komentáře

Komentářů 3 | Přidat komentář | Chronologicky

MK
11.10.2016 13:02:30

 Dobrý den, máte toto zboží také rozděleno do tří velikostí granulí? 

#1 Určená pro nedospělé krevety, obsahuje cenné živiny pro zlepšení míry přežití
#2 Určená pro mladé krevety, s vhodnou velikostí
#3 Určená pro dospělé krevety, nabízí vybrané živiny pro podporu chovu

Děkuji MK.

odpovědět »

Jiří Libus
11.10.2016 13:15:13

 Dobrý den, v tuto chvíli mám všechny tři velikosti, pokud chcete určitou velikost, napište to do poznámky v objednávkovém formuláři v eshopu. Všechny tři varianty se ale liší pouze velikostí granulí, ničím jiným. Tedy ty části vět, které píšete o vybraných živinách pro podporu chovu a cenných živinách pro zlepšení míry přežití jsou spíše zpestřující záležitosti, než že by měly nějaký dopad na krevety. I malé krevetky dokážou obírat větší granuli a dospělí jedinci bez problémů pozřou malinký prášek označený #1 . J. Libus

odpovědět »

MK
11.10.2016 22:43:02

 Děkuji za vyčerpávající odpověď, ať se daří. MK

odpovědět »