White pelet

th_70.jpg
Cena:
170 Kč
Dostupnost:
Skladem

Charakteristika výrobku: White pelet

 Krmivo pro krevety, raky i další korýše s vysokým podílem rostlinných složek, vápníku a minerálů.Krmivo působí příznivě při různých životních cyklech krevet, zvláště při svleku. Výrazně podporuje kvalitní strukturu krunýře a celkovou vybarvenost jedinců (např. u krevetek Crystal red zvýrazňuje bílou barvu).

Při odběru pouze tohoto zboží činí poštovné při platbě předem jen 55 Kč (doporučený dopis vyšší hmotnosti) - tato levnější varianta nelze zvolit v e-shopu, přičteme Vám poštovné po té, co učiníte objednávku, zvolíte osobní odběr a do vzkazu k objednávce napíšete, že zboží chcete zaslat.
U tohoto zboží je možná i dobírka. V tomto případě je poštovné dražší - 85 Kč. Připište prosím do vzkazu při objednávce, kterou službu České pošty upřednostňujete.

Pokud k tomuto zboží přikoupíte další zboží (těžší, nebo objemnější - krmivo, substrát, rostliny apod.) bude cena poštovného vyšší než uvedených 55Kč až standardní - tedy za balík (živé či neživé zboží), který navolíte v eshopu či můžete ještě před objednáváním shlédnout v sekcích prodej / obchodní podmínky.
Pro zaslání zboží na Slovensko shlédněte prosím informace v sekcích prodej nebo obchodní podmínky.

 

Koupit zboží White pelet:

produktCena
White pelet170 Kč
 

Související produkty a příslušenství

Komentáře

Komentářů 3 | Přidat komentář | Chronologicky

Val
25.04.2018 13:07:09

Dobrý den,
hledám nějaké krmení ktere by především doplnilo vápník šnekům, myslím, že ho mají šneci v mém akva málo, mám i krevetky. Bude toto dostatečný zdroj, nebo by jste doporučili nějaký jiný výrobek? 
Předem děkuji za odpověď.

odpovědět »

Jiří Libus (správce stránek)
25.04.2018 14:43:27

 Dobrý den, určitě White pelet bude stačit. Spíše se mi zdá, že kvůli plžům je ho škoda ;-) Nicméně krevety to přijmou s chutí. Pokud chcete doplnit zdroj vápníku, tak se dá doporučit i zdroje, které jsou úplně zdarma jako třeba schránky suchozemských plžů, případně sépiová kost apod. J. Libus

odpovědět »

Val
25.04.2018 23:10:45

 Děkuji vám za rady! A všech svých svěřenců si vážím stejně, takže pro mě to na škodu není, pokud si pochutnají jak krevetky tak šneci ;-) (okružáci i clithoni sp.), hlavně ať se jim daří, nicméně vyzkouším i ty ulity či sépiovou kost. Ještě jednou díky! 

odpovědět »