Eikoso

th_88.jpg
Cena:
170 Kč
Dostupnost:
Skladem

Charakteristika výrobku: Eikoso

 Obsahuje poměrně velké spektrum vitamínů, které si krevety neumí samy vytvořit a musí je přijímat z vnějšího prostředí. Svými účinky podporuje růst krevet i ryb, zvyšuje jejich imunitu a podpoří i regeneraci po svleku či zranění krevet a ryb. Dávkujeme 1/10 lžičky na 100 litrů jednou týdně - jde tedy i o ekomomicky velmi přijatelný doplněk pro chovatele krevet.

Při odběru pouze tohoto zboží činí poštovné při platbě předem jen 45 Kč (doporučený dopis vyšší hmotnosti) - tato levnější varianta nelze zvolit v e-shopu, přičteme Vám poštovné po té, co učiníte objednávku, zvolíte osobní odběr a do vzkazu k objednávce napíšete, že zboží chcete zaslat.

U tohoto zboží je možná i dobírka. V tomto případě je poštovné dražší - 85 Kč. Připište prosím do vzkazu při objednávce, kterou službu České pošty upřednostňujete.

Pokud k tomuto zboží přikoupíte další zboží (těžší, nebo objemnější - krmivo, substrát, rostliny apod.) bude cena poštovného vyšší než uvedených 45Kč až standardní - tedy za balík (živé či neživé zboží), který navolíte v eshopu či můžete ještě před objednáváním shlédnout v sekcích prodej / obchodní podmínky.

Pro zaslání zboží na Slovensko shlédněte prosím informace v sekcích prodej nebo obchodní podmínky.

 

Koupit zboží Eikoso:

produktCena
Eikoso170 Kč
 

Související produkty a příslušenství

Komentáře

Komentářů 0 | Přidat komentář | Chronologicky