Přidat komentář

Odpovídáte na příspěvek:

Petr
12.05.2018 09:28:14

 Ahoj, chtěl bych se zeptat mám problém s krevetkami. Nádrž 30l 2gabonské 1molucká a 5 blue dream. Vodu používám z RO upravuju si jí sám teplota vody 24stupnu, osvetlení LED hodnoty vody NO2 atd skoro neměřitelné . Před týdnem se mi stalo že byly skoro všechny u hladiny nevědel jsem co se děje tak jsem tam dal výkonější filtraci a to o dost. Když jsem přijel z práce tak bylo vše v pořádku a krevety normálně řádili a plavali v akváriu. Dnes ráno zase krevety všechny nahoře i s tím lepším filtrem nevím proč. Dokonce se tam ty blue dream rozmnožili ale všechny byly u hladiny až na gabonské. Molucká měla dokonce vystrčenou hlavu z vody. Může to být nedostatkem kyslíku i při tak předimenzovaném filtru, který je pro 250l akvárium? Je pravda že se mi tam přemnožila ruducha na některých místech a kytkách roste více. Je možné že ruducha spotřebovává tolik kyslíku? Je pravda že u filtru jsem měl zaplé UV ale nevím jestli to má vliv na kyslík. Má někdo zkušenosti kde by mohl být problém? Díky za rady.



(Email je soukromý a nebude veřejně zobrazen.)




Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu


* povinná položka