BETA_Glucans

th_87.jpg
Cena:
235 Kč
Dostupnost:
Skladem

Charakteristika výrobku: BETA_Glucans

 BETA Glucans, někdy označovaný jako Beta-G funguje jako perfektní podpora imunity krevet. Působí jako prevence, případně i redukuje nežádoucí bakterie a infekce na krevetách i rybách. Aplikujte 1/5 lžičky na 100 litrů vody přibližně jednou týdně.

Při odběru pouze tohoto zboží činí poštovné při platbě předem jen 55 Kč (doporučený dopis vyšší hmotnosti) - tato levnější varianta nelze zvolit v e-shopu, přičteme Vám poštovné po té, co učiníte objednávku, zvolíte osobní odběr a do vzkazu k objednávce napíšete, že zboží chcete zaslat.

U tohoto zboží je možná i dobírka. V tomto případě je poštovné dražší - 85 Kč. Připište prosím do vzkazu při objednávce, kterou službu České pošty upřednostňujete.

Pokud k tomuto zboží přikoupíte další zboží (těžší, nebo objemnější - krmivo, substrát, rostliny apod.) bude cena poštovného vyšší než uvedených 55Kč až standardní - tedy za balík (živé či neživé zboží), který navolíte v eshopu či můžete ještě před objednáváním shlédnout v sekcích prodej / obchodní podmínky.

Pro zaslání zboží na Slovensko shlédněte prosím informace v sekcích prodej nebo obchodní podmínky.

 

Koupit zboží BETA_Glucans:

produktCena
BETA_Glucans235 Kč
 

Související produkty a příslušenství

Komentáře

Komentářů 0 | Přidat komentář | Chronologicky