Moina macrocopa

th_72.jpg
Cena:
150 Kč
Dostupnost:
Skladem

Charakteristika výrobku: Moina macrocopa

 Moina se používá jako živé krmivo pro akvarijní ryby. Z jedné násady, kterou prodáváme se rybky příliš nenažerou, ale pokud se ve Vašich nádobách namnoží, dá se každý den vybrat krmná dávka pro Vaše chovné rybky.

K líhnutí použijte výhradně měkkou vodu (voda z reversní osmózy, dešťovka apod.).

Moinu prodáváme ve formě vajíček v efipiích (chitinózních obalech). Efipia jsou umístěna v lékařských spansulích (kapslích). Z jedné kapsle se vylíhne několik desítek jedinců.


Při odběru pouze tohoto zboží činí poštovné při platbě předem jen 55 Kč - tato levnější varianta nelze zvolit v e-shopu, přičteme Vám poštovné po té, co učiníte objednávku, zvolíte osobní odběr a do vzkazu k objednávce napíšete, že zboží chcete zaslat.
Pokud k tomuto zboží přikoupíte další zboží (těžší, nebo objemnější - krmivo, substrát, rostliny apod.) bude cena poštovného vyšší než uvedených 55Kč až standardní - tedy za balík (živé či neživé zboží), který navolíte v eshopu či můžete ještě před objednáváním shlédnout v sekcích prodej / obchodní podmínky.
Chov moiny pro efektivní krmení ryb má svá specifika a na stránce věnující se chovu moiny pracujeme. Poměrně pěkný návod můžete nalézt zde.
Při odběru vajíček moiny je možná i dobírka. V tomto případě je poštovné dražší - 85 Kč. Připište prosím do vzkazu při objednávce, kterou službu České pošty upřednostňujete.
Při odběru kapslí nad 5ks poskytujeme slevy - je třeba se osobně (mailem, telefonicky) domluvit. 5ks kapslí za 600Kč, 10ks za 1100Kč atd.
Pro zaslání zboží na Slovensko shlédněte prosím informace v sekcích prodej nebo obchodní podmínky.

 

Koupit zboží Moina macrocopa:

produktCena
Moina macrocopa150 Kč
 

Komentáře

Komentářů 3 | Přidat komentář | Vlákna

Lazo Pashov
20.05.2020 04:03:47

 Dobry den, chci koupit 5 kapsle moina. Dekuji predem

odpovědět »

Jiří Libus (správce stránek)
07.08.2018 12:35:30

 Dobrý den, děkuji za upozornění - opravdu stránky již neexistují. Dal jsem tedy odkaz na jiný a dokonce i lepší návod. J. Libus.

odpovědět »

Eva Karbanová
07.08.2018 12:21:12

 Dobrý den, bohužel vámi odkazovaný web již nefunguje a tudíž se nelze na něm dočíst, jak dobře moiny chovat. 

odpovědět »